Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE /18.02.2018r/.

/ I  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU /


 

1. Msze św.

- dziś i w najbliższą niedzielę normalnie (tj. 8.30, 11.30, 16.00 w Kamionce o g.10.00).

- W tygodniu Msze św. o g.17.00, w Kamionce we wtorek o g.18.00.

 

2.  Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o g. 15.45 z kazaniem pasyjnym.

Po Gorzkich Żalach Msza św. bez kazania.  Droga Krzyżowa w piątek o g.16.30.

Zachęcamy do licznego udziału w tych pięknych nabożeństwach.

 

3. W najbliższą, tj. II niedzielę Wielkiego Postu,  we wszystkich kościołach naszego

kraju zbierane będą do puszek ofiary  przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom

pracującym na wszystkich kontynentach.  Można również pomagać misjonarzom wysyłając SMS-y.

 

4. Spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych odbędzie się w najbliższą środę po

Mszy świętej o g.18.00.  Zapraszamy.

 

5. Bóg zapłać rodzinom z ul. św. Wojciecha za posprzątanie  kościoła i złożoną

ofiarę  w kwocie  50.00zł. Zapraszamy w sobotę następne 4 rodziny z ul. św.

Wojciecha o podjęcie się tego trudu.

 

6. Bóg zapłać za zrobienie i zamontowanie metalowych drzwi do piwnicy jak i inne

prace wykonane na rzecz parafii.

 

7. W sobotę 24 lutego o g. 21.00 Apel Jasnogórski - zapraszamy.

 

8. W piątek (23 lutego) nasza parafia będzie przeżywać Dobę Eucharystyczną

tj. czuwanie i adorację Najświętszego Sakramentu.  Rozpocznie się  Mszą  św.

o g. 8.30 a zakończy  Mszą św. o g. 22.00. Zachęcamy do wspólnotowej

i indywidualnej adoracji.

 

PROGRAM   ADORACJI   PANA   JEZUSA W   NAJŚWIĘTSZYM   SAKRAMENCIE.    PIĄTEK    23  LUTEGO  2018  ROKU

8.30 -  Msza św.  i rozpoczęcie Doby Eucharystycznej.

9.00 - 10.00 - Widoradz

10.00 - 11.00 - Olewin

11.00 - 12.00 - Kamionka Parcela i Ruda  ul. Rudzka i Sportowa

12.00 - 13.00 - Ruda -  Osiedle Parkowe, Wieluńska, Czereśniowa i Leśna

13.00 - 14.00 - Nowy Świat i  Ruda  ul. Floriańska

14.00 - 15.00 - Rychłowice i Ruda  ul. Pionierów, Rzemieślnicza

15.00 - 16.00 - Przycłapy - Koronka do Miłosierdzia Bożego.

16.00 - 17.00 - Ruda  ul. Kasztelańska i 18 Stycznia.

16.30 - Droga Krzyżowa

17.00 - Msza święta

18.00 - 19.00 - Młodzież

19.00 - 20.00 - Ruda  ul. Ogrodowa

20.00 - 21.00 - Ruda ul. Długa

21.00 - 22.00 - Kamionka i  Ruda  św. Wojciecha

22.00 Msza święta - zakończenie Doby Eucharystycznej.